BOŻE CIAŁO

Dzisiejsza Eucharystia i procesja do czterech ołtarzy jest zwieńczeniem naszej wiary w Trójjedynego Boga. Wierzymy w Boga, który jest naszym Panem, Oktawa Bożego Ciała przedłuża naszą radość, że razem z Chrystusem eucharystycznym idziemy przez życie. Bardzo ważny jest udział dzieci. Chodzi o pogłębienie wiary w sercach i umysłach najmłodszych.

147Ołtarz4.jpg146Ołtarz3.jpg145Ołtarz2.jpg144Ołtarz1.jpg

19 czerwca o godz. 9,00 Mszą Św. w int. Parafian; rozpoczęliśmy Dziękczynną Ofiarę za Jego obecność w naszej Rodzinie Parafialnej i w procesji do czterech ołtarzy oddaliśmy hołd Jezusowi, wszystko się działo w tym roku przy sprzyjających warunkach pogodowych. A trasa przebiegała ul. Szkolną, przy której umieszczono Ołtarze przygotowane przez:

1. Kotków

2. ul. Klasztorna i Szafranka

3. ul Czarkowska i Jeżmanów

4. Żywy Różaniec

Serdeczne Bóg Zapłać za wniesiony trud przygotowania składam mieszkańcom całej ul. Szkolnej i  wymienionym Rodzinom przygotowującym.

Więcej migawek na stronie Galeria 2014