XV Niedziela Zwykła

Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna będzie we wtorek od 8.00 - 9.30 i w czwartek od 17.00 - 18.00.

Serdeczne Bóg Zapłać o. Krzysztofowi Potempie za głoszone dziś do nas Słowo Boże. Życzymy Mu błogosławionego czasu wypoczynku.

Od poniedziałku do piątku (15 - 19 lipca) na Górze Św. Anny - Święto Młodzieży.

W ramach XII edycji Ewangelizacji w Beskidach organizujemy w dniu 10 sierpnia br. wyjazd na górę Żar, gdzie w samo południe weźmiemy udział we Mszy Św. Wyjazd planowany jest dla dzieci i młodzieży, ich rodziców oraz w miarę wolnych miejsc innych osób. Wejście na górę to ok. 1,5 - 2h. Koszt wyjazdu 50 zł. Zapisy w kancelarii. Podajemy nr PESEL.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W sobotę (20 lipca) prosimy o pomoc w przygotowaniu kościoła mieszkańców ul. Stawowej i Krótkiej. Dziękujemy również za wszelkie prace dokonane na rzecz naszej parafii w minionym tygodniu, za prace przy ołtarzu polowym w Świniowicach, dary żywnościowe dla Ośrodka w Wojsce oraz za złożone ofiary na bieżące potrzeby naszej parafii.

INTENCJE MSZALNE 14.07 - 21. 07.2024

14.07.2024 r. Niedziela - XV Niedziela Zwykła

7:30 - Za ++ Marię i Antoniego Kaminiorz, Juliannę i Franciszka Zawioła, mamę Hildegardę i  ++ z pokrewieństwa.

9:00 Świniowice - Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinach Plasa i Opara.

10:30 Suma: Za ++ rodziców Marię i Franciszka Gaździckich, Helenę i Floriana Kozieł, brata Mariana, siostry Janinę i Urszulę z mężem, dziadków z obu stron, krewnych i dusze w cz.c.

Błogosławieństwo dziecka rocznego: Lidia John.

15:30 - Za + Waltra Kociok, rodziców Anastazję i Antoniego, Marię i Marcjana Janysek, ich dzieci oraz ++ z pokrewieństwa Elżbietę i Ludwika Szolc.

15.07.2024 r. Poniedziałek. - Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

7:00 - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebranre łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski z okazji urodzin Anny i Piotra oraz błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

16.07.2024 r. Wtorek. - Wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel.

7:00 - Do Bożej Opatrzności i NSPJ przez wstawiennictwo MB Wniebowziętej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę nad mieszkańcami Kieleczki i Borowian.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

17.07.2024 r. Środa.

7:00 - Za + męża Ernesta Kotyrba, jego ++ rodziców, 4 siostry z mężami, matkę Otylię Kałuża, jej ++ rodziców i braci oraz ++ z pokrewieństwa.

Nabożeństwo do św. Józefa.

18.07. 2024 r. Czwartek.

7:00 - Do NSPJ przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy w int. Jerzego Mika z ok. 75 r.ur. z  prośbą o dalszą opiekę i zdrowie.

19.07.2024 r. Piątek.

7:00 - Za ++ Franciszka i Hildegardę Pysik, braci Emila i Ignacego, siostrę Jadwigę Wieczorke, matkę Franciszkę z mężami Jerzym i Józefem, brata Józefa Schygulla z żoną Heleną, szwagra Engelberta Zuber, dziadków Annę i Franciszka Kaminiorz, córkę Marię, Klarę i Herberta Stuchlik i dusze w cz.c.

20.07.2024 r. Sobota.

7:00 - O Boże miłosierdzie dla + syna Adama Bieniek, rodziców Gabrielę i Gerharda Gawlik, Marię i Józefa Bieniek, syna Jana i Elżbietę, babć, dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusz w cz.c.

15:00 Świniowice: - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie Tarnowski z okazji 50 r. ur. Damiana.

18:00 - Za + syna Daniela Macała (6 r. śm.), ++ z pokrewieństwa i dusze w cz.c.

21.07.2024 r. Niedziela - XVI Niedziela Zwykła

7:30 - Za + syna Piotra Kasprzik, rodziców Gertrudę, Zygfryda, Franciszkę, Józefa i ++ z pokrewieństwa.

9:00 Świniowice - Za + męża Krzysztofa, jego rodziców Marię i Dominika, rodziców Agnieszkę i Stefana Kciuk, brata Joachima i ++ z pokrewieństwa.

10:30 Suma: Za + męża Jana Kotucha.

15:30 - Za ++ rodziców Joannę i Joachima Giersch, Hildegardę, Józefa Lebok, siostrę Kornelię, szwagra Leona, bratanicę Wiktorię, dziadków z rodzin Giersch, Macioszek, Lebok.