Intencje Mszy świętych

14 stycznia – II niedziela zwykła

7:30 Za ++ Eugenię Zawada, Stanisława Auguścik, Janinę Młynarczyk i za ++ z pokrewieństwa.

9:00 Za ++ matkę Irmelindę John, dziadków Martę i Jana Wuttke, Franciszkę i Teodora John, Klarę i Feliksa Kloska, Martę i Konrada Musioł, Dorotę Pyka, Franciszka i Stefana Musioł, Reginę i Augustyna Wuttke i za ++ z pokrewieństwa John i Musioł.

10:30 Za ++ Marię, Tadeusza i Annę Laskowskich. Roczek: Wiktoria Suchecka.

15:00 Kolędowanie ze scholą suchogórską „Cantati Angeli”.

15 stycznia – poniedziałek

7:00 Za ++ rodziców Hermana i Helenę Korcz, ich córkę Irmgardę, Tomasza i Agnieszkę Wycisk, siostrę Johannę i Angelę z mężami, i za ++ z pokrewieństwa Korcz i Wycisk.

16 stycznia – wtorek

7:00 W intencji Parafian.

17 stycznia – środa – św. Antoniego

7:00 Za ++ męża Ryszarda Wacławik, córkę Irenę, syna Romana, rodziców z obu stron, braci Józefa i Alfonsa, szwagra Pawła oraz za ++ z pokrewieństwa Sonnek, Wacławik i Skowronek.

18 stycznia – czwartek

7:00 Za ++ rodziców Wilhelma i Marię Mika, Franciszkę i Józefa Helisch i za dziadków z obu stron i za ++ z pokrewieństwa.

19 stycznia – piątek – św. Józefa Pelczara

7:00 W intencji Parafian.

16:15 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża i ojca Pawła Świentek, teściów, rodziców, rodzeństwo z obu stron i za ++ z pokrewieństwa.

20 stycznia – sobota

7:00 Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji księdza Piotra Lepszego w rocznicę urodzin.

18:00 Za ++ rodziców Agnieszkę i Mikołaja Filozof, teściów Anielę i Franciszka Olejnik, siostrę Janinę Jedynak oraz wujka Stefana Stopyrę.

21 stycznia – III niedziela zwykła

7:30 Do Bożej Opatrzności i Ducha świętego z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, zdrowie i błogosławieństwo Boże dla syna z okazji 18 urodzin.

9:00 Do Najświętszego Serca Pana Jezusa, przez wstawiennictwo Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji 80 rocznicy urodzin Józefa Pastuszka.

10:30 Za ++ męża Piotra Marciniszyn w rocznicę śmierci, siostrę Eudokię i szwagra Józefa Laskowskiego, szwagra Tadeusza i Katarzynę Jóźwin oraz Stanisława Jaremko.

15:00 Kolędowanie z orkiestrą wielowiejską. Świętowanie dnia babci i dziadka.

Dzisiejsza niedziela i najbliższe dni

Dzisiaj świętujemy  ii niedzielę zwykłą. Zapraszam na Godzinki ku czci NMP o godzinie 10:00 i na kolędowanie z młodzieżową scholą „Cantati Angeli” z Suchej Góry o godzinie 15:00. Dzisiaj kolekta kolędowa. Bóg zapłać za Wasze ofiary. W przyszłą niedzielę zapraszam na Godzinki ku czci NMP o godzinie 10:00 i na kolędowanie z orkiestrą wielowiejską. Spowiedź codziennie przed poranną Mszą oraz w sobotę o godzinie 17:30.

Odwiedziny kolędowe i błogosławieństwo domów

Trwają odwiedziny kolędowe w domach wszystkich Parafian. W tym tygodniu udam się z kolędą do Świniowic i na ulice Parkową i Zamkową w Wielowsi.

Spotkanie dla młodzieży starszej

Młodzież licealną, studiującą i pracującą zapraszam na spotkanie na probostwie w sobotę 20 stycznia o godz. 8:00

Spotkanie seniorów z grupą młodzieży

W imieniu grupy młodzieży naszej parafii zapraszam wszystkich zainteresowanych Seniorów na spotkanie, które odbędzie się w sobotę 20 stycznia o godz. 15:00, w Gminnym Ośrodku Kultury.

Gala Boksu Amatorskiego

Serdecznie zapraszam na organizowaną przez Sołectwo i Parafię w Wielowsi oraz Firmę Jatta Trzecią Galę Boksu Amatorskiego. Gala odbędzie się 20 stycznia o godzinie 17:00 w Hali Sportowej przy Gimnazjum w Wielowsi. Cegiełki w cenie 10 zł w sklepie Magres, w firmie Jatta oraz bezpośrednio przed Galą.

Ubezpieczenia rolnicze

Wpłata ubezpieczenia OC ROLNIKÓW będzie pobierana w dniach 18 i 25 stycznia 2018 w Urzędzie Gminy Wielowieś w godzinach od 11:00 do 15:00.

Pomoc w sprzątaniu kościoła

W soboty o 13:00 o prace porządkowe w kościele poproszę następujących parafian: 20 stycznia ze Świniowic z ulic Leśnej i Wiejskiej (nieparzyste), 27 stycznia ze Świniowic z ulic Strażackiej i Wiejskiej (parzyste), 3 lutego z Kieleczki i Borowian. Serdecznie dziękuję za wyświadczoną przez Was pomoc.

Kancelaria parafialna (telefon 601 579 698)

Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do soboty od 7:30 do 8:00. W okresie kolędowym we wtorki wieczorem kancelaria nieczynna.

Ks. Marcin Gruszka