Intencje Mszy świętych

11 listopada – niedziela – rocznica poświęcenia kościoła parafialnego

7:30 W intencji wszystkich Parafian w rocznicę poświęcenia kościoła.

9:00 Do Bożej Opatrzności o światło Ducha świętego przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę zdrowie i Błogosławieństwo Boże z okazji 18 rocznicy urodzin Heleny.

10:30 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie z okazji 50 rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa Helgi i Eugeniusza Opara. Roczek: Wiktor Gubański, Oliwia Krause.

15:00 Nieszpory.

12 listopada – poniedziałek – św. Jozafata

7:00 Za ++ rodziców Marcina i Różę Misch, brata Stefana, ojca Reinholda Michalski, dziadków i za ++ z pokrewieństwa.

13 listopada – wtorek – św. Benedykta, Jana, Izaaka, Mateusza i Krystyna

7:00 Za ++ rodziców Bernarda i Helenę Ganszczyk, rodziców Martę i Wilhelma Szewczyk, siostrę Renatę, brata Henryka, dziadków  z obu stron i za ++ z pokrewieństwa.

14 listopada – środa

7:00 W intencji Anny i Grzegorza Rzepa z okazji pierwszej rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz o zdrowie w rodzinach Opielka i Rzepa.

15 listopada – czwartek

7:00 Za ++ rodziców Wolfganga i Hildegardę Schoenfeld i za ++ z pokrewieństwa.

16 listopada – piątek

7:00 Za + Katarzynę Pająk w miesiąc po śmierci i za ++ z pokrewieństwa.

16:15 Za ++ rodziców Alfonsa i Monikę Jaworek, Konrada Kuczmera i za ++ z rodziny.

17 listopada – sobota – św. Elżbiety

7:00 Za ++ rodziców Gertrudę i Alberta Kupczyk, syna Jana, matkę Bertę, jej dwóch mężów Jana i Romana, siostrę Marię, szwagrów Ericha, Józefa, Franciszka i Teresę Kupczyk i za ++ z pokrewieństwa.

16:00 Za ++ żonę Reginę, rodziców Martę i Jana Wuttke, siostrę Irmelindę oraz za ++ z pokrewieństwa.

18:00 Za ++ Jerzego i Paulinę Gawlik, ich córkę Edeltraudę, Teodora i Klarę Kocot, ich córkę Teresę, szwagierkę Christę, 4 szwagrów i za ++ z rodzin Kocot i Gawlik.

18 listopada – XXXIII niedziela w ciągu roku liturgicznego

7:30 Za ++ matkę Irenę Cieślik, dziadków Elżbietę i Karola Kocot, Serafina i Annę Cieślik i za ++ z pokrewieństwa.

9:00 Za ++ rodziców Alberta Wrzeciono, jego dwie żony, Jana i Marię Zientek, braci Henryka i Jerzego, siostry Stefanię i Emilię, 4 szwagrów i Joachima Stark.

10:30 Za ++ rodziców Franciszkę i Józefa Helisch, Wilhelma i Marię Mika, Andrzeja Marię Konieczny, Weronikę i Andrzeja Mika i za ++ z pokrewieństwa Mika i Helisch.

Chrzest: Milena Jarzmik, Marcelina Kaschuba.

15:00 Nieszpory.

Dzisiejsza niedziela i najbliższe dni

Przeżywamy XXXII niedzielę w ciągu roku liturgicznego, rocznicę poświęcenia naszego kościoła parafialnego. O godzinie 10:00 zapraszam na Godzinki ku czci NMP, o godzinie 15:00 Nieszpory.

W przyszłą niedzielę zapraszam na Godzinki ku czci NMP o 10:00, i na Nieszpory o 15:00.

Kolekty niedzielne przeznaczona na Parafię. Bóg zapłać za Wasze ofiary.

Spowiedź

Zachęcam do spowiedzi codziennie przed porannymi Mszami świętymi oraz w sobotę od godz. 17:00 do 17:45.

Spotkania przed bierzmowaniem

Młodzież z klas VIII i III gimnazjalnych zapraszam w piątki o 16:15 na Msze święte szkolne oraz na spotkania przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Najbliższe spotkanie odbędzie się 23 listopada.

Podziękowania

Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania w miniony piątek obchodu dla naszych dzieci ku czci świętego Marcina, patrona dobroczynności.

Fundacja MIVA Polska składa naszej Parafii podziękowania za pomoc finansową w ramach przeprowadzonej w lipcu akcji „Święty Krzysztof”. Parafianie przekazali swoje datki podczas dorocznego poświęcenia pojazdów. Bóg zapłać.

Pomoc w sprzątaniu kościoła

W soboty o godzinie 13:00 o prace porządkowe w kościele poproszę następujących parafian: 17 listopada z ulicy Kościelnej (numery parzyste), 24 listopada z Kotkowa, 1 grudnia z ulicy Wolnej (numery nieparzyste) i ulicy Radosnej. Serdecznie dziękuję za pomoc przy porządkach.

Wieczornica dla uczniów i rodziców z okazji 100 rocznicy niepodległości

Szkoła podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Wielowsi zaprasza uczniów wraz z rodzicami na wieczornicę przygotowaną przez uczniów i nauczycieli z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Spotkanie odbędzie się w budynku szkoły dnia 23 listopada o godzinie 17:00.

Kancelaria parafialna (telefon 601 579 698)

Kancelaria parafialna czynna w dni robocze od 7:30 do 8:00 i we wtorek od 19:00 do 20:00.

Ks. Marcin Gruszka